Linijinis lazerinis nivelyras ADA Phantom 2D

0

Gamintojas:
Prekių sandėyje: yra
Prekės kodas: Phantom 2D
Prekės svoris:
2 kg


88,00 € 80,00 €

Dalintis:

Linijinis lazerinis nivelyras ADA Phantom 2D projektuoja ilgas, gerai matomas horizontalią ir vertikalią linijas, kurios yra statmenos viena kitos atžvilgiu ir kurios sudaro „lazerinį kryžių“. Platus lazerinių spindulių skleidimas. Lazerinis nivelyras ADA Phantom 2D turi maksimalų lazerinių spindulių skleidimą panašių prietaisų klasėje. Vertikali linija matoma net „virš galvos“, o pastačius ant grindų, prasideda 7-8 cm nuo nivelyro pagrindo.

Patogus ženklinimas grindų lyginimui. Lazerinis nivelyras ADA Phantom 2D projektuoja horizontalią lazerinę plokštumą tik 3,5 cm aukštyje nuo prietaiso pagrindo. Niveliavimo žyminis galima nustatyti be papildomų įrankių naudojimo.

Didelis tikslumas. Lazerinio nivelyro ADA Phantom 2D tikslumas ± 2 mm/10, kas atitinka bendrastatybinius reikalavimus.

Lazerinių plokštumų atvaizdavimo valdymas. Darbo patogumui ir baterijos energijos taupymui galima dirbti tik su horizontalia ir vertikalia linija. Kompensatoriaus signalizacijos išjungimas suteikia galimybę žymėti įstrižines linijas, pvz., montuojant laiptus.

Darbo su imtuvu funkcija. Ši funkcija yra labai patogi dirbant lauke arba esant labai ryškiam apšvietimui. Dideliame atstume nuo nivelyro, iki 70 metrų, Jus negalite pamatyti lazerio spindulio. Šiam tikslui nivelyras turi funkcija darbui su imtuvu.

Tvirtinimas prie sienos. Metalinis kampinis tvirtinimas su magnetais ir sriegiu 5/8" leidžia pritvirtinti nivelyrą ant bet kokio paviršiaus.

Patogus korpusas. Lazerinio nivelyro korpusas pagamintas iš tvirto plastiko. Forma yra patogi rankai. Platus pagrindas neleis prietaisui nukristi ant šono. 

Plati naudojimo sfera. Lazerinis nivelyras ADA Phantom 2D naudojamas visiems darbams sulyginimo srityje, baldų montavimui, keraminių plytelių klojimui, tapetų klijavimui, įrangos montavimui. Kokybiškas nivelyras, turintis plačias galimybes. 

Tikslumas horizontalioje padėtyje, mm/m

± 2 / 10

Kompensatoriaus darbo diapazonas, °

±3

Veikimo atstumas be imtuvo

40 m

Veikimo atstumas su imtuvu (maks.)

70 m

Sriegis stovui ant prietaiso

1/4"

Sriegis stovui ant tvirtinimo

5/8"

Darbinių temperatūrų diapazonas, С°

-10...+45

Baterijos/įtampa, Vnt. x tipas/voltažas

3 baterijos AA tipo/1,5 V

Svoris su pakuote

0.640 kg

Komplektacija

  • Lazerinis nivelyras ADA
  • Lazerinis taikinys
  • Transportavimo krepšys
  • Tvirtinimas prie sienos
  • BaterijosGrįžti