Lazerinis nivelyras ADA Cube 2-360 Home Edition

0

Gamintojas:
Prekių sandėyje: yra
Prekės kodas: Cube 2-360 Home Edition
Prekės svoris:
3 kg


270,00 €

Dalintis:

Lazerinis nivelyras ADA CUBE 2-360 – tai matavimo prietaisas, kurio funkcionalą įvertins ir profesionalai, ir mėgėjai. Specialaus spinduliuotuvo dėka horizontalus spindulys projektuojamas 360° kampu. Idealiai tinka statybiniams ir remonto darbams, plytelių ar kitų dangų klijavimui, tapetų klijavimui ir t.t.

Patogus ženklinimasNivelyras projektuoja  horizontalią ir vertikalią linijas 360º laipsnių kampu. Kai įjungiama vertikali linija, gaunamas lazerinis kryžius – susikertančios 90ºkampu linijos. Šiuos lazerinius kryžius galima naudoti, pvz., tašku pernešimui nuo vienos sienos ant kitos.  

Tikslus išlyginimas. Gulsčiuko išlyginimas yra automatinis. ADA CUBE 2-360 turi labai didelį tikslumą – paklaida yra tik 0,3 milimetro vienam metrui.

Režimas darbui su imtuvu. Nivelyras turi režimą darbui su imtuvu, kuris reikalingas, kai tenka dirbti esant ryškiam apšvietimui arba lauke. Kai įjungiamas šis režimas, ženklinimo distancija padidėja nuo 20 metrų iki 70 metrų.

Du tvirtinimo taškai. ADA CUBE 2-360 galima tvirtinti ant stovo arba ant sieninio tvirtinimo srieginio sujungimo 1/4‘‘ pagalba. Vienas sriegis yra galinėje prietaiso sienelėje, antras – apačioje. Prietaisą galima sumontuoti ant stovo arba ant universalaus tvirtinimo.

Darbas su pasvirimu. Šiame režime galima pakreipti prietaisą bet kokiu kampu. Užtenka užfiksuoti švytuoklę, nustačius įjungimo klavišą į vidutinę padėtį. Tokiu atveju lazeriniai spinduliai bus matomi su reikiamu pasvirimu. Ši funkcija gali būti reikalinga, pvz., montuojant laiptų turėklus.

Apsaugotas korpusas. Visas ADA CUBE 360 korpusas iš visų pusių turi protektorinę apsaugą. Guminiai antdėklai apsaugo prietaisą nuo sulūžimo kritimo ir smūgių metu.

Darbo diapazonas

20 m

Darbo diapazonas su imtuvu

70 m

Tikslumas

± 0,3 mm/m

Lazerio projekcija

2 linijos 360°

Stovo sriegis

1/4"

Lazerio klasė

2

Lazerinis diodas

636 nm, < 1 mW

Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP 54

Maitinimo šaltinis

3 baterijos АА / 1.5 В

Išmatavimai

95х95х65 mm

Svoris

390g

Komplektacija:

Lazerinis nivelyras 
Krepšys 
Universalus tvirtinimas 
Baterijos Grįžti