Lazerinis nivelyras ADA Cube 3D Professional Edition

0

Gamintojas:
Prekių sandėyje: yra
Prekės kodas: Cube 3D Professional Edition
Prekės svoris:
3 kg


103,00 €

Dalintis:

Ada Cube 3D — tai pats kompaktiškiausias lazerinis nivelyras, projektuoja vieną horizontalią ir dvi vertikalias linijas. Su ADA Cube 3D pagalba Jus galite atlikti tikslų sužymėjimą tam, kad: lygiai pakabinti lentynas ar paveikslus, suklijuoti tapetus, nutiesti elektros laidus, sumontuoti pakabinamų lubų kreipiamąsias ir taip toliau.

90°kampu susikertančios vertikalios plokštumos. Vertikalios linijos susikerta stačiu kampu (kampas tarp vertikalių lazerinių plokštumų 90°). Jų pagalba galima lengvai planuoti patalpų dalijimą, montuoti pertvaras, klijuoti plyteles ir t.t. Lazerinės linijos puikiai parodo busimų sienų padėtį. Keičiant gulsčiuko padėtį, galima greitai įvertinti planuojamos patalpos dydį.

Baterijų įkrovimo taupymas. Nenaudojamas lazerines linijas galima išjungti, siekiant taupyti baterijų įkrovimą. Tam tikslui ant nivelyro šono yra spindulių pasirinkimo mygtukas. Pasirinkimo galimybės: viena horizontali ir dvi vertikalios linijos, tik viena vertikali linija arba tik horizontalė ir vertikalė (lazerinis kryžius). Jei baterijų įkrovimo lygis yra nepakankamas nivelyro darbui, lazeriniai spinduliuotuvai dažnai mirksės.

Labai tvirtas korpusas. Lazerinis nivelyras yra kubo formos. Briaunos ilgis – tik 6,5 cm. Korpusas turi labai tvirtą struktūrą. Guminiai intarpai apsaugo nivelyrą nuo pažeidimų. Nivelyro paviršius yra briaunotas, todėl nivelyras ne išslys iš Jūsų rankų.

Lengvas valdymas. Įjungimas ir blokavimas vienu mygtuku. ADA CUBE 3D išsilygina automatiškai. Maksimalus prietaiso pasvirimas darbo metu turi būti ne daugiau 3°. Esant didesniam pasvirimui atsiras garsinis signalas. 1/4‘‘ sriegis ant prietaiso leidžia montuoti nivelyrą ant stovo arba pritvirtinti prie universalaus tvirtinimo.

Teleskopinis stovas. Lengvas aliuminio stovas, lazerinį nivelyrą galima nustatyti 35-110 cm aukštyje. Stovas leidžia greitai sumontuoti lazerinį nivelyrą reikiamame aukštyje bet kokioje vietoje.

Darbinis diapazonas

20 m

Tikslumas

± 0,2 mm/m

Lazerio projekcija

3 linijos

Stovo sriegis

1/4″

Lazerio klasė

2

Lazerinis diodas

635 nm, < 1 mW

Apsauga nuo dulkių ir drėgmės

IP 54

Maitinimo šaltinis

2 baterijos ААА / 1,5 V

Išmatavimai

65×65×65 mm

Svoris

0,24 kg

Funkcijos:

  • Papildoma vertikali linija
  • Mažas svoris
  • Kompaktiškas dydis
  • Išjungiamos lazerinės linijos

Komplektacija:

  • Lazerinis nivelyras
  • Dėklas
  • Stovas
  • BaterijosGrįžti